Zuckerdose,
Silber 750, ovale bauchige Form, gemarkt "Sy & Wagner Berlin" Francois Lois Jèremy Sy 1827-1881 und Emil August Albrecht Wagner 1826-1886 innen vergoldet, geringe Altersspuren 334,3 gøx
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
12.12.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Zuckerdose,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 12.12.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.12. - 12.12.2012 |